Ukraine-England

Гостинно запрошуємо відвідати садибу “Градний Узвіз”, що знаходиться в унікальному за красою мальовничому місці, у курортному Карпатському селищі Татарів, на березі гірської ріки Прут в оточенні гір. Садиба “Градний Узвіз” розташована на висоті 720 метрів над рівнем моря на облаштованій території площею 0.55 гектара і завдяки своєму особливому розміщенню максимально захищена від впливу холодних вітрів. До Ваших послуг 9 затишних номерів класу люкс/півлюкс, оформлених у европейському стилі, з яких відкриваються мальовничі краєвиди на незаймані Карпатські гори.

Татарів – широковідомий в Україні та за її межами кліматичний, бальнеологічний, низькогірний курорт зі своєрідним цілющим мікрокліматом і прекрасними екологічно чистими лісовими ландшафтами. Навколишні гори покриті хвойними та буковими лісами, що допомагають успішно лікувати захворювання дихальної та серцево-судинної систем. Гірське повітря Татарівської ущелини відрізняється кришталевою чистотою, а оточуюче середовище характеризується особливо цілющим мікрокліматом, який в поєднанні з властивостями чистої води гірських джерел позитивно регулює роботу імунної системи та опорно-рухового апарату.

Кваліфікований персонал садиби “Градний Узвіз”, котра перебуває під україно-британським менеджментом створить усім своїм гостям теплу родинну атмосферу для незабутнього відпочинку, релаксації та оздоровлення.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

 
/