Комментарии   

 
0 #37 Елена 01.08.2023 14:15
Ви найкращі!!! Тих, хто потрапив у ваш затишок і тепло ніколи цього не забудут. Я на справді насолодилася природою на всі 100%, відновитися серцем і душею. Більш чуйних людей я не зустрічала. До зустрічі
Цитировать
 
 
0 #36 Елена 01.08.2023 14:15
Ви найкращі!!! Тих, хто потрапив у ваш затишок і тепло ніколи цього не забудут. Я на справді насолодилася природою на всі 100%, відновитися серцем і душею. Більш чуйних людей я не зустрічала. До зустрічі
Цитировать
 
 
0 #35 Юлiя 22.02.2023 17:03
Відпочиваємо зараз в Градному Узвізі.Вибрала готель по фото і відгукам. Сказати,що я задоволена замало. Готель супер! Починаючи з території,краєв иду,номеру,кухн ею і гостинністю. Дуже велика подяка Сергію. Робить відпочинок надзвичайно комфортним!Спра вжній кулінар і господар своєї справи,дуже привітливий,всі питання до нього-не проблема. Ми з дитиною відпочиваємо,вс і умови.Насолоджу ємося відпочинком і буду рекомендувати цей готель.Дякуємо дуже!
Цитировать
 
 
+3 #34 Оксана 05.09.2019 12:29
Відпочивали із сином у Градному узвозі в серпні цього року.Завдяки турботливому і доброзичливому Сергію наш відпочинок був чарівним і неперевершеним. За все, що береться Сергій, він робить із любов'ю і до будь-якої справи має талант. Ми їли тільки страви приготовлені Сергієм. Навіть коли виїзджали на прогулянки в Яремче і в Ворохту, повертались на обід до Сергія, бо він готує нереально смачно.Незважаю чи на велику територію Градного узвозу Сергій всьому дає лад. І на дворі і в середині будинку цвіте і зеленіє багато екзотичних рослин. Всі вони доглянуті і створюють мальовничу затишну казкову атмосферу. В будинку завжди панує чистота і порядок. Для нас, як і для всіх інших відпочиваючих, Градний узвіз - це райський куточок, до якого хочеться повертатись знову і знову. ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ Вам Сергію за незабутні щасливі дні!
Цитировать
 
 
+8 #33 Евгения 28.05.2017 17:31
Сережечка, спасибо огромное Вам за Ваше гостеприимство, за Ваше отношение! То, что Градный имеет такую популярность, в большой мере Ваша заслуга! Ну а дальше - месторасположен ие, адекватные цены, отменная территория (ее содержание тоже на Ваших плечах). И Ваши вкусные блюда, Ваши вареники - очень вкусно! Я никогда не забуду счастливых дней, проведенных с моим мужем, тоже Сергеем, у вас, в Градном. Он Вас очень уважал... Может, решусь снова приехать... теперь уже только с детьми.
Цитировать
 
 
+10 #32 Лєна і Олег 11.05.2017 18:46
Ми з чоловіком обожнюємо Градний узвіз. Цього травня (2017 року) приїздили на відпочинок з нашими батьками. І усі погодились, що наші нескінченні історії про Сергія, про будинок і садибу правдиві! :) Дійсно, прекрасне місце, мальовничий затишний куточок моєї України, схований від дороги, від міста, від метушні. З одного боку - густий ліс, з іншого стрімка річка. Просто казка. Стоп, рефлех & речардж :) Я це так називаю) Будинок - окрема історія! Стильний, охайний, цікавий. Постіль - як хмаринки!) Лабрадор Аврора - це неабиякий бонус - терапія щастям! Але найголовніше - це Сергій! Якраз він і створює увесь цей настрій відпочинку, гармонії і затишку. Готує як професійний кулінар, найсмачніше у всіх Карпатах! і то усі так кажуть! надзвичайно гостинний і привітний! цікава і доброзичлива людина! Сергію, Ви - супер! Ви дуже багато щастя даруєте людям! Від нас і від батьків - ДЯКУЄМО!
Цитировать
 
 
+6 #31 Владимир и Алина 27.10.2016 09:46
Отдыхали в "Градном" в конце октября этого года!!! Место сказочное, мы первый раз поехали отдыхать в Карпаты, и нам так повезло!!! Сергею большое спасибо за гостеприимство- очень приятный и душевный человечек!А Аврора вообще самое милое и дружелюбное существо на планете))) Ну а кухня-это нереальная вкуснотища, я бежала после прогулки домой, лишь бы увидеть,чем Сергей побалует в этот раз)))Ну и,конечно же, вид из окна!!!Теперь,е сли отдых-то только в "Градном"! Всем советую!!!
Цитировать
 
 
+7 #30 Лена и Денис 19.09.2016 07:24
Спасибо за незабываемые сказочные впечатления! Очень понравилась душевная атмосфера, вкуснейшая еда, восхитительная природа, отношение персонала к гостям, и конечно Аврора :-) Только вернулись домой, а уж мечтаем посетить вашу усадьбу снова.

г.Запорожье
Цитировать
 
 
+10 #29 Лариса,Андрей,Настя 22.05.2016 12:29
Только вернулись из "Градного узвiзу". Эмоции зашкаливают :lol: Хоть погода была дождливая и солнышко вышло только в последний день нашего отдыха, впечатления остались самые теплые и положительные - и от дома, и от места, где находится усадьба, и от знакомства с Сергеем - очень приятным человеком, интересным собеседником и великолепным кулинаром))) Малая была в восторге от еще одной хозяйки дома - Авроры, уезжала в слезах - не хотела расставаться с ней. Надеюсь, что наш отдых в "Градном" был не последний и мы еще не раз вернемся туда ;-)
Цитировать
 
 
+9 #28 Мария,Виктор Одесса 08.04.2016 14:55
отдыхали в Градном в августе 2014 года. Остались в восторге) Спасибо Сергею за вкусную домашнюю еду и гостеприимство! Теперь собрали компанию и приедем в июне погостить подольше))
Цитировать
 
/